• Phone: +90 534 315 85 59
  • Email: info@lazervizyon.net
  • İ.D.O.S.B. Sırça Cad .1/4 no2 Tuzla istanbul

Hakkımızda

Şirketimiz Lazer Vizyon Lazer Kaynak ve lazer markalama hizmetleri  2012 yılında İstanbul Deri Organize Sanayi Sitesinde kuruldu, lazer kaynak ve lazer markalama alanında fason hizmet vermeye başladı. Alanlarında on yılı aşkın bir tecrübeyle uzmanlaşmış kadrosu ile bir çok farklı sektöre hizmet vermeye devam etti.  

Tesla,Maserati,Mercedes,Volvo,Ford,Renault,Volkswagen,Evyap,Roketsan,Aselsan,Tübitak,Arçelik,Arzum,Siemens vb. Köklü firmalar ile sayısız farklı sektörde Lazer Kaynak,Argon,tig Kaynak ve lazer markalama alanında en başarılı sonuçları alarak hizmet vermekteyiz.

Uzman kadromuz ile İşlem sonrası destek ve servislerimizle tüm müşteri gurubumuz ile uyum içinde çalışmaya devam etmekteyiz.  Lazer teknolojisini kullanarak, logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi, metal, plastik, folyo, pleksi glass, ahşap, kağıt, taş, ve deri üzerine yüksek hızla, istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalayabilmekteyiz.Lazer ışını ile kalıplarınıza istenilen hassasiyette, daha düşük maliyetle, diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve net sonuçlar alabiliriz. Bu yöntemi grafit malzemelerde de uygulayabiliriz. Krom, alüminyum, plastik ve folyo gibi malzemeler kullanılaraki lazer markalama yöntemiyle yapılan
etiketlerinizin kalıcılığı, lazer barkodlama sayesinde takip edilebilirliği ve kalitesi fark yaratır düzeydedir. Fiber lazer teknolojisi ile OTOMOTİV makine, kalıp, elektronik, promosyon, medikal, mücevherat, tekstil aksesuarları, barkodlama ve etiketleme gibi birçok sektöre istenilen kapasitede, hızlı ve kesintisiz hizmet verilebilmekteyiz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz