KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı LAZER VİZYON ´ya (Bu metinde "LAZER VİZYON " olarak kullanılacaktır) aittir.

LAZER VİZYON internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, LAZER VİZYON ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı LAZER VİZYON internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini lazervizyon.ttkobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. lazervizyon.ttkobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

LAZER VİZYON internet sitesini ziyaret eden ve LAZER VİZYON sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2021 - LAZER VİZYON . Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi